Kategorie
Sporty wodne

Chałupy 6 przyczepy czyli wypoczynek tuż nad morzem

Chałupy 6 przyczepy czyli wypoczynek tuż nad morzem

Wielkimi krokami zbliża się sezon letni, czyli pora, kiedy wielu z nas uda się na zasłużony wypoczynek. Po całym roku pracy będziemy mieli w końcu możliwość, by przez dłuższy czas zrelaksować się i naładować baterie na kolejny rok. Warto zatroszczyć się o to, by był to wypoczynek wykorzystany możliwie najlepiej. Co będzie nadawało się bardziej niż szum morza, powiew morskiej bryzy i nieskrępowana wolność?

Większość z nas była kiedyś na wakacjach. Niezależnie od tego, czy był to pobyt za granicą, w kraju, w mieście czy na tak zwanej „wsi, wszystkim nam zależało na tym, by spędzić przyjemnie trochę czasu. Zazwyczaj zatrzymywaliśmy się w hotelu lub jakimś pokoju. Tymczasem Kitecrew oferuje możliwość noclegu nad samym morzem. Nie 500 metrów, nie 300, ani nawet nie 200, tylko na samej plaży. Przyczepy Chałupy 6 – to tutaj można w pełni poczuć wakacyjny, nadmorski klimat. Dzięki przytulnym przyczepom kempingowym zarówno pary, rodziny, jak i grupy znajomych będą mogły poczuć się jak na prawdziwym kempingu w prawdziwej przyczepie, oferującej większe wygody niż zwykły namiot. Do dyspozycji gości kempingu są w pełni wyposażone przyczepy z sypialniami i podwójnymi łóżkami, wyposażone kuchnie, istnieje nawet możliwość dogrzania pomieszczeń. Sam kemping to dość bogata oferta ze sklepem spożywczym, sklepem sportowym, restauracją, food trackiem, placem zabaw i kortem tenisowym. Nieopodal znajdują się sklepy całodobowe i restauracje. Rozrywkę znajdą tu zarówno osoby szukające wrażeń, jak i turyści nastawieni na spokojny wypoczynek. Oczywistą zaletą lokalizacji kempingu jest bliskość morza. Oprócz zażywania kąpieli można tu także korzystać z doskonałych warunków do kite i windsurfingu. Zadowoleni będą i amatorzy, których nauczymy podstaw, a także bardziej zaawansowani miłośnicy wodnych szaleństw. Z kempingu można korzystać zarówno w sezonie, jak i poza sezonem. Wystarczy się z nami skontaktować, by poznać szczegóły i zaplanować zasłużony wypoczynek. Przyczepy Chałupy 6 – Twój wakacyjny adres.


Ocena: 2/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 44 (ostatnio: 04.11.2021 21:49:08)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 18.12.2017 00:47:33)

Podlinkuj wpis: