Jak dodać wpis?

 1. Zapoznaj się z regulaminem oraz z rodzajami wpisów. Zakup kod TUTAJ
 2. Aby dodać wpis do całej grupy PRECLE.EU, użyj dodaj wpis/dodawarka.  [ZWYKŁY, PROMOWANY WYRÓŻNIONY]
 3. Jeśli zakupiłeś multikod MIX dodaj wpis najpierw do pierwszej grupy DODAJ WPIS DO KATALOGISTRON.EU a następnie do drugiej grupy DODAJ WPIS DO PRECLE.EU
 4. W pierwszym formularzu wybierz typ wpisu odpowiadający zakupionemu kodowi i kliknij dalej.
 5. W następnym formularzu wpisz adres dodawanej strony (akceptowana jest podstrona) i kliknij dalej.
 6. W kolejnym formularzu wprowadź szczegóły wpisu: tytuł wpisu, opis strony, tagi związane z wpisem, kategorię główną i ewentualnie kategorie dodatkowe, adres e-mail. Możesz również ustawić opóźnienie publikacji wpisu.
 7. Po wprowadzeniu szczegółów wpisu kliknij Dalej.
 8. W zależności od typu wpisu zostanie wyświetlony komunikat o dodaniu wpisu i przekazaniu go do moderacji lub formularz związany z płatnością za wpis.
 9. Po dokonaniu płatności, w zależności od typu wpisu zostanie wyświetlony komunikat o dodaniu wpisu i przekazaniu go do moderacji lub automatycznej publikacji wpisu.
 10. Gdy na tym etapie nie dokonasz płatności, będziesz mógł powrócić do tej czynności Panelu Administracyjnym po zalogowaniu.
 11. Gdy wpis zostanie opublikowany zostaniesz o tym powiadomiony mailem. Gdy wpis został odrzucony, możesz zalogować się do blogu, edytować wpis, usunąć przyczynę odrzucenia i zapisać go do ponownego rozpatrzenia.
 12. W każdej chwili można edytować wpis i poprawić treść i linki. W przypadku pomyłki ze złym wyborem grupy wpisu, można edytować grupę wpisu, a także wpisać zakupiony kod klikając „Opłać wpis”, gdy w wyniku błędu wpis wylądował w grupie nieopłacony.

Uwaga!

 • W przypadku gdy wpis jest automatycznie publikowany nie oznacza to, że nie zostanie on sprawdzony przez moderatora. W przypadku gdy taki wpis nie będzie spełniał wymogów regulaminu zostanie on przeniesiony do kosza.
 • Wszystkie wpisy są dostępne do edycji przez użytkowników, który je wprowadzili. W czasie wprowadzania wpisu tworzone jest konto użytkownika a na jego adres e-mail wysyłane są dane dostępowe do tego konta.
 • Odrzucenie wpisu podczas moderacji oznacza przeniesienie go do kosza. Taki wpis zawsze można poprawić.

Przedłużanie ważności promocji wpisu

Wpisy WYRÓŻNIONE I PROMOWANE dają pozycjonowanej stronie dodatkową siłę w postaci tematycznych linków z podstron kategorii. Istnieje możliwość przedłużenia promocji wpisu poprzez dokupienie i wpisanie odpowiedniego kodu, który dodatkowo posiada bonus +30 dni. Działa to tak, że przedłużając np. wpis wyróżniony dostaje się tyle dni co ma wyróżniony + bonus 30 dni. Warunek: w momencie przedłużania wpis musi być wyróżniony (dla promowanego musi być promowany). Jeżeli jest już inna grupa wpisów dostaje się standardowy okres przedłużenia bez bonusa.

Aby przedłużyć wpis należy zalogować się do blogu, znaleźć swój wpis, kliknąć przedłuż wpis, podać nowy kod i zatwierdzić.

Przechodzenie rodzajów wpisów: MULTIKOD WYRÓŻNIONY (30 dni) -> MULTIKOD PROMOWANY (30 dni) -> MULTIKOD ZWYKŁY (30 dni) -> wpis zwykły sms (na zawsze).

Przechodzenie rodzajów wpisów nie powoduje utraty linków w treści, a jedynie wygaśnięcie linków z kategorii i tagów po przejściu do wpisu zwykłego SMS.