Kategorie
Nieruchomości

Nieruchomości online na PGNK.pl

Nieruchomości online na PGNK.pl

Chcesz łatwo i w krótkim czasie znaleźć klienta na wynajmowaną przez siebie nieruchomość?Każdego z nas może to spotkać Jeżeli nie jesteśmy to my, to najprawdopodobniej zdarzyło się to komuś z naszej rodziny. Jak powinniśmy postąpić?Często przychodzi nam do głowy pomysł o skorzystaniu z usług agencji obrotu nieruchomościami. Jednak większość z nas nie przekazuje tak ważnej transakcji tylko pośrednikom w obrocie nieruchomościami. Z obserwacji wynika, że drugim krokiem jest umieszczenie swojej oferty najmu lub sprzedaży na którymś z serwisów internetowych zajmujących się publikacją ogłoszeń nieruchomości. W sieci znajdziemy bardzo dużo serwisów czy portali z ofertami nieruchomości. Lecz który z nich wybrać? Co jest ważne, na co patrzeć decydując się na opublikowanie swojej oferty?W pierwszej kolejności powinniśmy dowiedzieć się jak wiele ogłoszeń podobnych do naszej oferty znajduje się na omawianym serwisie. To znaczy, sprawdzić, czy serwis zajmuje się promocją ogłoszeń nieruchomości komercyjnych czy mieszkalnych. To bardzo ważne, gdyż specyfika danego portalu będzie decydowała o profilu odwiedzających go osób poszukujących konkretnej nieruchomości. Zdajesz sobie sprawę, że to właśnie profil odwiedzających dany portal klientów będzie w największym stopniu decydował o czasie (a dokładniej szybkości) znalezienia konkretnego kupca.Szukaj więc portali specjalistycznych, zajmujących się albo nieruchomościami mieszkalnymi, albo komercyjnymi. Unikaj serwisów ogólnych, gdyż najczęściej są one mało skuteczne i bardzo drogie.W drugiej kolejności rzeczą na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest to czy oferty pochodzą głównie od osób fizycznych, firm czy agencji obrotu nieruchomościami. Na samym końcu powinniśmy przyjrzeć się cenom oferowanych przez dany portal usług.W momencie gdy wykonamy już proponowane czynności, to na polu boju powinny pozostać 2-3 najważniejsze portale. Niech będą to serwisy na których stronach powinieneś opublikować swoją ofertę.Zapraszamy do PGNK.pl. Polska Giełda Nieruchomości Komercyjnych jest specjalistycznym serwisem prezentującym oferty z nieruchomościami komercyjnymi oraz działkami. Oferty pochodzą od osób prywatnych, firm a także agencji pośrednictwa nieruchomości i firm deweloperskich.Oferty podzielone są na trzynaście logicznych działów.Oto one: nieruchomości handlowo-usługowe, biurowe, gastronomiczne, zabytkowe, magazynowe, przemysłowo-produkcyjne, hotelowo-wypoczynkowe oraz działki budowlane (jedno i wielorodzinne), przemysłowe, handlowo-usługowe i rolne/leśne.Korzystanie z przedstawionej witryny internetowej jest łatwe i przyjemne. Jeżeli więc masz do zaoferowania nieruchomości online to nie czekaj i szybko stwórz ogłoszenie. Nie czekaj, już teraz odwiedź PGNK.pl


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 28.01.2022 13:10:01)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 15.09.2016 20:48:42)

Podlinkuj wpis: