Kategorie
Hurtownie

Hurtownia artykułów dziecięcych http://filcomp.pl

Hurtownia Filcomp istnieje na rynku od 8 lat, dlatego mamy duże doświadczenie w handlu paletami mix i towarem retour. Zdobyliśmy w tym czasie dużo kontaktów do najlepszych dystrybutorów towaru powystawowego i poekspozycyjnego z Wielkiej Brytanii i Niemiec. Kupujemy towar bez pośredników i dzięki temu możemy zaproponować dogodne ceny w zależności od ilości towaru jaki klient kupuje. Importujemy głównie zwroty od konsumentów z Wielkiej Brytanii taki jakpalety mix rtv agd , palety mix artykułów dziecięcych , elektronarzędzia na paletach, meble ogrodowe , zabawki , sprzęt RTV , artykuły ogrodowe, akcesoria kuchenne. Sprzedajemy towar hurtowo na paletach hurtownia artykułów dziecięcych .

Zgodnie z zasadami hurtowni u których się zaopatrujemy stoki magazynowe dzieli się na klasy:

  • A – towar fabrycznie nowy , zafoliowany
  • A- -towar nowy , opakowania mogą nosić ślady poprzedniej dystrybucji
  • B+ – towar z delikatnymi śladami użytkowania z wszytstkimi akcesoriami w oryginalnym pudełku
  • B- – towar używany – widoczne ślady użytkowania
  • C – towar uszkodzony

Mamy możliwość łatwienia transportów cało-tirowych bezpośrednio do odbiorcy po uprzedniej rejestracji w naszym serwisie i wpłacie za towar oraz potwierdzeniu zakupu. Na filcomp.pl znajdziecie Państwo kategorie artykuły dziecięce w której są wózki dziecięce, używane wózki dziecięce , nowe spacerówki , krzesełka do karmienia , elektroniczne nianie, turystyczne łóżeczka , bramki zabezpieczające, kojce. Oferujemy tylko oryginalne i markowe stoki sprowadzone z uni europejskiej, głównie z anglii. Sprzedajemy akcesoria dla dzieci renomowanych producentów Mamas & Papas , Chicco , Lindam , Cosatto , Koochi , Baby Start , Fisher Price , Graco i wielu innych a są to wózki spacerowe, wózki dziecięce, łóżeczka turystyczne, huśtawki, zabawki edukacyjne , zabawki interaktywne.

W naszej ofercie znajdują się także stoki towaru sezonowego i stałego jak artykuły ogrodowe – grile, leżaki, meble ogrodowe , akcesoria kuchenne i urządzenia do utrzymywania czystości oraz ostatnio bardzo popularne elektronarzędzia na paletach.

Na naszej platformie hurtowej http://filcomp.pl możecie Państwo zaopatrzyć swój sklep w doskonałej jakości towar. Gwarantujemy wysoką marżę i duży zysk. Dla stałych klientów oferujemy rabaty i promocje.

Zapraszamy do nas do magazynu w Kłodawie 62-650.