Kategorie
Hurtownie Meble

Hurtownia płyt meblowych

Wygląd wnętrza w dużej mierze zależy od elementów wyposażenia. I tu bez wątpienia główną rolę odgrywają meble. Estetyczne, wyprodukowane z wysokiej klasy materiałów stają się ozdobą. My rozumiemy to bardzo dobrze. Nasza hurtownia płyt meblowych na rynku branży stolarskiej działa od wielu już lat. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam zrozumieć oczekiwania klienta i przygotować ofertę, która zawiera najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Zaczynaliśmy jako mała, pełna obaw firma. Wierzyliśmy jednak, że ciężko pracując każdego dnia wszystko się uda. Dziś, biorąc pod uwagę liczbę oddziałów a także liczbę zadowolonych klientów, wiemy że sukces osiągnęliśmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi płyty meblowe, płyty połyskowe MDF czy fronty meblowe. Ich szeroka gama powoduje, że współpracuje z nami wiele osób prywatnych, jak i firm z branży. Kupując u nas, klienci zyskują satysfakcję z najlepszego wyboru nie tylko solidnego dostawcy, ale też akcesoriów czy elementów wykończeniowych. Wiedząc, że to szczegóły często decydują, przykładamy ogromną wagę do każdego z nich. Dzięki temu dostarczamy produkty, które świetnie komponują się w tworzenie mebli służące później długie lata.

Wspieramy kreatywność. Ludzie mają różne wizję, jak powinno wyglądać mieszkanie. I tak właściwie każde jest specyficzne i w dużej mierze uzależnione od kreatywności właściciela. My staramy się wspierać pomysłowość naszych klientów. Zapewniając im doskonałe produkty, pomagamy zrealizować ich plany, by komfortowo i elegancko mieszkać.

Poza produktami, wśród naszej oferty znajdą Państwo również usługi cięcia na wymiar i oklejania płyt. Szczególnym produktem są szafy wnękowe. Proponowane profile przystosowane są do samodzielnej budowy. W praktyce cenione są one przede wszystkim za oryginalne wzornictwo, doskonałą ergonomię, prostotę montażu oraz uniwersalny charakter. Z całą pewnością oferowane przez nas rozwiązania w tym zakresie pomagają w nowatorskim i funkcjonalnym wykreowaniu przestrzeni.

Poza zdobytym doświadczeniem oraz liczbą zadowolonych klientów, dowodem na najwyższą jakość naszych produktów jest partnerstwo ze znanymi i renomowanymi firmami, jak na przykład BEL-POL czy Schilsner. Dzięki tym partnerom możemy jako hurtownia zaoferować atrakcyjne ceny i produkty dostępne niemal 24h na dobę. Na prośbę klientów świadczymy też usługi transportowe.

Kompleksowy charakter usług a także najwyższa jakość produktów, które oferujemy bez wątpienia wyróżniają nas w sektorze branży stolarskiej.