Kategorie
Ogród

Ogrodzenia betonowe (wielkopolskie, Poznań)

Nasza firma posiada 41-letnią tradycję w wykonywaniu infrastruktury budownictwa przemysłowego.

W naszej ofercie znajdują się ogrodzenia betonowe, garaże i wiaty z płyt betonowych (wzmocnionych), prefabrykowane podmurówki betonowe pod siatkę i panele, drobna galanteria budowlana: płyty chodnikowe, krawężniki, obrzeża trawnikowe, palisady betonowe imitujące drewno, płyty ażurowe parkingowe, słupki graniczne (geodezyjne).

Posiadamy szeroki wybór wzorów ogrodzeń betonowych. Dlaczego proponowane przez nas ogrodzenia są tak często wybierane przez posiadaczy działek?

Otóż przęsła ogrodzeniowe wykonane z elementów żelbetowych są wytrzymałe, funkcjonalne, łatwe w montażu, nie wymagają konserwacji, są odporne na warunki atmosferyczne.

Ponadto elementy żelbetowe powstają z najwyższej jakości surowców. Odpowiednie wykonanie zaprawy betonowej oraz proces technologiczny powodują, że nasze wyroby są bardzo mocne. Płyty ogrodzeniowe ażurowe i ozdobne mają zbrojenia spawane na całej powierzchni swojego wzoru. Słupki wzmocnione są 4 prętami, co powoduje, że wytrzymują duże obciążenia.

Duże zróżnicowanie wzornictwa sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy płyty pełne o fakturze cegiełki, kamienia łupanego i piaskowca, ażurowe .np. szczebelki, kratkę czy słoneczko. Ogrodzenia betonowe stawiamy na wysokość od 0.5m do 2,8m.oferujemy naszym klientom fachowe doradztwo, wysokiej klasy towary, montaż oraz transport. Pochodzimy z woj. wielkopolskiego, ale obszar naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie ogrodzeniabeton.pl.