Kategorie
Usługi

Pharmacovigilance http://imispharma.eu

Imis Pharma to polska firma, jaka świadczy usługi w ramach sektora farmaceutycznego w obszarze sprawdzania bezpieczeństwa farmakoterapii zdrowotnych towarów, jakie używane są w podobny sposób u ludzi jak i w produktach weterynaryjnych. Proponujemy ogromny zasięg usług wychodząc naprzeciw naszym klientom i ich oczekiwaniom. W dodatku firma wykonuje również kontrole nad tym ażeby używane produkty były bezpieczne również związane z jego działaniem standardowych procedur postępowania. Zastosowanie produktów medycznych pharmacovigilance System Master file. Zajmujemy się przygotowaniem regularnych przeglądów lokalnej literatury medycznej bądź opracowaniem raportów okresowych. W naszej ofercie pojawia się również monitorowanie akcji niepożądanych. Prowadzimy monitorowanie niezależnych audytów całego układu jak jak również wybranych części. Stanowimy współpracę z większością krajów Europy, pomiędzy innymi jest to Republika czeska, Bułgaria, Litwa, oraz Dania. Egzystuje też alternatywa przeglądu literatury lekarskiej innych państw, w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Zajmujemy się na dodatek przekładami dokumentów artykułów lekarskich z języka angielskiego oraz niemieckiego, bądź polskiego. Zespół nasz stanowią osoby młode i dodatkowo wyedukowane w profilu medycznym, są to między innym specjaliści w dziedzinie farmaceutycznej, lekarze weterynarii a również lekarze dentyści. Pracownicy imispharma.eu mają kilkuletnie doświadczenie w owym sektorze. Aby się rozwijać współpracujemy z kadrą naukowców Uniwersytetów Medycznych w Polsce. Wskutek temu również mnogim kursom i szkoleniom w których ochoczo uczestniczymy umożliwiamy usługę najwyższej jakości. Do wszelkiego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, a nasza pozytywna inwencja, motywacja oraz wyjątkowy optymizm w pracy zapewniają zadowolenie ze wspólnej współpracy. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.