Kategorie
Organizacja imprez

Rycerze – Pokazy Rycerskie

Jeżeli poszukujecie bractwa rycerskiego, chcecie zorganizować walki rycerskie, koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą. Zawodowo zajmujemy się rekonstrukcją historyczną, pokazami rycerskimi, organizacją bitew i turniejów rycerskich. Specjalizujemy się w atrakcjach eventowych dla firm, mamy bardzo duzą i oryginalna ofertę skierowaną do takiego klienta. Biesiady staropolskie, imprezy integracyjne, fabularne gry historyczne zgodne z ideą Teambuilding. Jeżeli rycerze to tylko my. Posiadamy też szeroki wachlarz propozycji atrakcji na wesele i ślub. Nasza firma zapewnia mnóstwo oryginalnych pomysłów na to, jak uatrakcyjnić przyjęcie weselne, ale także samą ceremonię ślubną. Salwy armatnie, uprowadzenie Pani Młodej przez Kozaków, czy „Wesele z Zagłobą” to tylko niektóre z naszych propozycji. Zapewniamy doskonałą oprawę muzyczną, wodzireja oraz niepowtarzalne atrakcje. Cechują nas przystępne ceny i zawodowe podejście do każdego, klienta. Mamy olbrzymie doświadczenie, współpracujemy z wieloma hotelami historycznymi na terenie Polski. Stworzymy ciekawy scenariusz wesela dla każdego. Agencja „Sarmata” to najciekawsze atrakcje weselne na rynku. Jako jedyni w kraju proponujemy pokazy sokolnicze na wysokim poziomie. doskonała rozrywka na imprezach eventowych, świetna atrakcja na imprezy miejskie lub pikniki firmowe. Sokolnictwo to całkiem nowy produkt na mapie atrakcji eventowych w Polsce. Widzowie mają możliwość nie tylko podziwiać w akcji orły, sokoły, jastrzębie i inne ptaki, ale także czynnie biorą udział w pokazie. Dla wszystkich chętnych dostępna jest także sesja fotograficzna z wybranymi ptakami drapieznymi. Pokazy sokolnicze to także świetne uzupełnienie naszych pozostałych pokazów historycznych. Podchodzimy do każdego, nawet najmniejszego zlecenia z dbałością o szczegóły i profesjonalizmem godnym Zawiszy Czarnego.