Kategorie
Rowery

Travelito – przyczepki rowerowe to nasza specjalność

Wiosna 2010 to początek naszej przygody z przyczepkami rowerowymi do przewozu dzieci. Dobrze pamiętamy, że w tym czasie przewiezienie dziecka w przyczepce groziły rodzicom mandaty. Teraz obowiązuje już inne prawo, a my staliśmy się ekspertami od przyczepek rowerowych do przewozu dzieci.

W tym momencie prócz wypożyczalni i sklepu, zajmujemy się testowaniem przyczepek rowerowych i publikujemy wiarygodne testy i ekspertyzy dotyczące użytkowania markowych przyczepek rowerowych. www.travelito.pl/testy_przyczepek.html.

Dzięki nim czytelnik może przekonać się o zaletach i wadach szeregu modeli markowych przyczepek rowerowych, które posiadamy w naszym magazynie. Zapraszamy do testów próbnych przyczepek , a także zakup sprzętu od profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w tym temacie.

W naszym magazynie przy ulicy Lanciego 12 są dostępne do porównań następujące modele dziecięcych przyczepek rowerowych:

– Burley Bee / Burley D’Lite

– Croozer Kid for 1 / Croozer Kid for 2

– Chariot Cheetah 1 / Chariot Cheetah 2

– Chariot Cougar 1 / Chariot CX 1

– Nordic Cab 5w1.

Prócz przyczepek rowerowych mamy do zaoferowania (do wynajęcia, na sprzedaż, do testów) szeroką gamę akcesoriów: wózek, jogger, zestawy trekking, zestawy narty do przyczepek Thule Chariot i Nordic Cab, jak również hamaczki do wszystkich wypożyczanych marek przyczepek rowerowych: Croozer , Thule Chariot, Burley i Nordic Cab.

Travelito

sklep i wypożyczalnia

markowe przyczepki rowerowe

www.travelito.pl

www.travelito.com.pl

+ 48 504 734 478

[email protected]

[email protected]

Pn-Pt: 8-20; Sob: 8-13 (po uprzednim umówieniu się)