Kategorie
Transport

V-Sklep – Wynajem Aut Kraków

Usługi typu wypożyczalnia samochodów to fenomenalny pomysł na sprawne i dogłębne poznanie Krakowa i okolic, a jeżeli w taką podróż wybieramy się razem z rodziną to sugerujemy usługę najem busa z kierowcą. Jeśli postawimy na taką ewentualność, nasz szofer dowiezie nas najkrótszą trasą do najbardziej interesujących miejsc, a w dodatku będzie w stanie nas po nich oprowadzić. Wybitnie istotnym punktem w ofercie tej firmy jest „transfer Kraków”, jak nazywana jest usługa dająca możliwość przewozu z najistotniejszych lotnisk w Polsce, takich jak Kraków Balice Airport, Katowice Pyrzowice, Warszawa Okęcie – Modlin, Rzeszów Jasionka, Gdańsk Rębiechowo, Wrocław Starachowice, Poznań Ławica. Krakowiaków na pewno zaciekawi propozycja na samochód zastępczy, opcja, która pozwoli im efektywnie funkcjonować, w czasie awarii własnego wozu, co ważne w przypadku wypadku samochodowego w ofercie tej wypożyczalni jest podstawienie samochodu zastępczego w wybrany punkt. Opisywana tu wypożyczalnia jest popularna w obrębie Małopolski i przez długi czas działalności zdążyła już zaskarbić sobie zaufanie klientów, gdyż celem nadrzędnym tej firmy jest zadowolenie osób wynajmujących samochody. Sporym walorem Dragon-Vip jest indywidualne i elastyczne nastawienie do każdego użytkownika, które nie jest tylko zwykłym frazesem. Podsumowując, proponowana przez nas firma oferuje tka doskonałe usługi jak wynajem samochodu lub busa z kierowcą, wynajem samochodu zastępczego z oc sprawcy i transfery z największych portów lotniczych w naszym kraju. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, a po dokładne wiadomości zapraszamy na oficjalny portal naszego przedsiębiorstwa.