Kategorie
Pomoc prawna

Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm

Prowadzenie firmy w naszym kraju to często trudne zadanie. Nawet najprostsza działalność gospodarcza prędzej czy później potrzebuje prawnika. Nie rzetelni kontrahenci, oszuści problematyczny klient to kilka przykładów które możemy spotkać na naszej drodze przedsiębiorcy.

Wiele firm stara się swoje prawne problemy rozwiązywać samemu. Jednak proste wezwanie do zapłaty zaległej faktury może przysporzyć nam wiele problemów przy tym również zmarnujemy wiele czasu.

W takiej sytuacji lub innej poważnej polecam obsługę prawną firm którą oferuje wielu radców prawnych na przykład Joanna Maliszewska którą szczerze polecam. Pomoc udzielona przez profesjonalnego radcę jest nie oceniona. Pani Joanna jak i pewnie wielu innych oferuje bardzo przyjazny system rozliczenia na zasadach małego abonamentu.

Gdy płacimy abonament mamy do dyspozycji naszego radcę prawnego na kilka godzin konsultacji w miesiącu lub kilka zadań które możemy mu zlecić. Rozliczać się możemy z radcą również od zlecenia. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Nasz radca pomrze nam nie tylko odzyskać zaległe płatności od klientów. Sporządzi dla nas profesjonalne umowy które zabezpieczą nas w kontaktach z pracownikami i klientami. Może wynegocjować dla nas lepsze warunki przy nowych umowach i poprawić w miarę możliwości stare kontrakty.

Podsumowując nie musimy zatrudniać prawnika na cały etat jeśli potrzebujemy go tylko co jakiś czas. Dobry radca prawny to jak dobry mechanik który prowadzi sprawy naszej firmy i zna jej problemy. Dzięki temu nasza firma wychodzi z problemów szybciej a my nie tracimy czasu i gotówki na rozwiązywanie problemów.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 117 (ostatnio: 02.06.2024 01:25:23)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 13.09.2017 19:02:54)

Podlinkuj wpis: