Kategorie
Kursy i szkolenia

Elektronika samochodowa – szkolenia

Elektronika samochodowa - szkolenia

Organizujemy szkolenia dla osób rozpoczynających przygodę z serwisowaniem oraz naprawą urządzeń elektronicznych jak i bardziej zaawansowanych. Tematykę szkoleń podzieliliśmy na 4 kategorie : abc-programowania, abc-can, abc-key oraz kurs indywidualny – warsztatowy. Podczas 1 ze szkoleń podejmujemy tematykę podstaw elektroniki :

 • teorię związaną z pracą z pamięciami, plikami binarnymi, hexEdytorem, programatorami serii Wellon VP, UPA-USB, Martech BOX III, Tango czy MBKeyProg. Uczymy jak programować i odczytywać pamięci, wylutowywać pamięci na przykładzie licznika, zmienić język w nawigacji, wyczytywać układy serii MAC za pomocą CarProTool

Podczas drugiego ze szkoleń ABC-CAN:

 • Uczymy budowy analizatora can, odczytu informacji z magistrali can, nadawania i odbieranie ramek, jak informacja jest zapisana w interfejsie CAN, jak wygląda opis ramki sygnalizującej błąd komunikacji CAN.

Podczas trzeciego ze szkoleń ABC-KEY

 • pokazujemy programatory do kluczy, prezentujemy jak dział programator Tango, MbKey czy ADE.
 • uczymy jak programować zabezpieczone procesory motorola w oparciu o programatory Orange5 i UPA USB
 • przedstawiamy programy do edycji plików : jak odczytywać informację z plików, jak kodować informacje w plikach oraz odczytywać kod pin, kod do radia czy odczyt km
 • prezentujemy urządzenia kluczykarskie z przykładem dorabiania transponderów
 • pokazujemy charakterystykę transponderów – ich przykłady z opisem
 • dorabiamy klucze na przykładzie stacyjek : Ford focus, toyota yaris, toyota raw4 czy VW passat
 • pokazujemy jak dorobi kluze na przykładzie mercedesa

Szkolenia odbywają się cyklicznie w warszawie oraz Gdyni.. zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
 • googlebot: 49 (ostatnio: 09.01.2024 08:18:00)
 • yahoo: 7 (ostatnio: 08.01.2018 12:36:53)

Podlinkuj wpis: