Kategorie
Agencje reklamowe Druk Kraków Reklama

Reklamy Kraków Pixel-projekt

Reklamy Kraków Pixel-projekt

Krakowska agencja Pixel-Projekt oferuje obszerny zakres wykonywania reklam, to jest: szyldy, tablice reklamowe, banery, reklamy świetlne, oklejanie witryn sklepowych, nadruki na odzieży oraz na gadżetach reklamowych, kasetony świetlne, wydruki wielkoformatowe. Usługi obejmują nie tylko Kraków, ale teren całej Polski. Reklama tworzona jest na potrzebę klienta od początku do końca, specjaliści mogą reklamę zaprojektować, wykonać, doręczyć i zamontować. Przedsiębiorstwo gwarantuje usługi poligraficzno-reklamowe na najwyższym poziomie i zatrudnia grupę doświadczonych specjalistów, dla których stworzenie identyfikacji wizualnej to drobnostka.


Ocena: 3/5 (4 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 148 (ostatnio: 22.01.2024 17:43:42)
  • yahoo: 36 (ostatnio: 18.12.2017 00:16:14)

Podlinkuj wpis: