Kategorie
Wyposażenie

Kieliszki Rona

Kieliszki Rona to doskonałe zsumowanie nowoczesnego stylu, imponującego wykonania oraz bardzo dobrej jakości kryształowego szkła. W sytuacji gdy ktoś potrzebuje zacnych kieliszków do domu to powinien się rozglądać za kieliszkami Rona.

Duży asortyment uczyni, że każdy wyszuka coś fajnego.

W naszej części świata występują rozliczni wytwórcy naczyń z kryształowego szkła. Niektórzy robią lepsze wyroby a inni niższej jakości. Nie każdy wie, że jedną z bardziej znanych hut szkła jest Rona. Umiejscowiona jest w Słowacji przy granicy z Czechami. W typie szkła i kształcie kieliszków widać wyraźnie wzory z Bohemii oraz Bawarii. Fabryka Rona ma w swojej ofercie nad wyraz szeroką gamę serii kieliszków i szklanek. Fundamentalnie jej linia wytwórcza posiada wyroby domowy stół oraz dla Horeca. Sporo serii ma nowoczesny i luksusowy design. Przede wszystkim uwagę przyciąga seria Rona Celebration. Mieści szeroki skład kieliszków do wina, szampana i likieru.Celebration cechuje właściwie wzorcowy i symetryczny kształt. Kieliszki najlepiej prezentować na imprezy domowe i imprezy rodzinne.

Dość interesująca seria to Rona Prestige. W tej serii prócz kieliszków można znaleźć szklanki i karafkę. Kolejna seria to Rona Charisma. Jak nazwa wskazuje kieliszki mają charyzmatyczny wygląd. Jest nowoczesny i dość mocno zarysowany. Warto też wspomnieć seria Aniver. Kontur kieliszków jest bardzo nowoczesny, można stwierdzić, że dość osobliwy. Seria obejmuje kieliszki i szklanki.

Szkło kryształowe ma jedną bardzo ważną cechę , otóż to jest do perfekcji transparentne. Dzięki tej cesze kieliszki i szklanki doskonale podkreślają barwę wlanego do nich napoju. Kieliszki sporządzone z kryształowego szkła mają duże wzięcie pośród entuzjastów wina.