Kategorie
Noclegi

Wakacje na Mazurach

Urlop moglibyśmy spędzić zarówno w domu, jak i na luksusowych wczasach zagranicą. Gdzie jednak powinniśmy się wybrać, by naprawdę wypocząć, zrelaksować się i nabrać energii do dalszej pracy? Lepiej nie pozostawać w domu, a co więcej – lepiej nie pozostawać w mieście. Dobrze jest pojechać tam, gdzie w komfortowych warunkach możemy odetchnąć pośród natury.

Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie wyjazd do hotelu lub pensjonatu zlokalizowanego na Mazurach. Dlaczego akurat tam? Te rejony są niemalże dziewicze, jest tam cisza, spokój i przyroda na wyciągnięcie ręki. Co więcej, Mazury nie są tak popularną destynacją jak Pomorze czy góry. Oferta noclegowa jest bardzo bogata i różnorodna. Możesz wybrać np. wiejską chatę, prywatną kwaterę lub też ekskluzywny hotel. W takim hotelu będziesz czuć się nie tylko wygodnie, ale wręcz luksusowo. Będziesz mogła skorzystać z oferty spa, fitness, kortów tenisowych, basenu oraz innych udogodnień.

Proponujemy Ci pobyt w urokliwym dworku mazurskim nad samym brzegiem jeziora. Dwór Mazurski Laśmiady oferuje wiele atrakcji możliwości aktywnego wypoczynku. Goście pensjonatu mają do dyspozycji zamkniętą plażę z leżakami, przystań wodną ze sprzętem pływającym, rowery, quady, a dla najmłodszych plac zabaw.

Jeśli akurat nie będziesz spacerować pośród leśnych drzew, możesz zrelaksować się podczas masażu relaksacyjnego, który wykonujemy na specjalne życzenie naszych gości.

Ponadto organizujemy także inne formy aktywnego wypoczynku takie jak: paintBall, nordick walking, wycieczki rowerowe czy też spływy kajakowe. Zapraszamy do nas również zimą. Otaczające nas tereny świetnie nadają się do uprawiania narciarstwa biegowego, a jezioro stanowi naturalne lodowisko. Nieopodal znajduje się także wyciąg narciarski.